ثبت برند تجاری

منظور از ثبت برند تجاری ثبت همان عنوان کالاهای تولیدی و یا محصولات خدماتی عرضه شده در بازارهای هدف با نام مورد انتخاب مدیران شرکت می باشد.با ثبت برند تجاری محصولات و خدمات افراد از محصولات و خدمات عرضه کنندگان دیگر در بازار هدف متمایز گردیده و مشتریان می توانند با اطمینان بیشتری کالاهای برند را انتخاب و از منافع آنان بهره جویی نمایند.

مرحله نخست در ثبت برند تجاری

در این مرحله ابتدا مدیران می بایست دانش کافی از برند تجاری و تاثیر آن در میزان فروش کالاهای خود را درک کرده تا توانند فراخور حال انتخاب مناسبی از نام تجاری را برای محصولات خود داشته باشند. ما در این مرحله با سابقه ثبت بیش از 500 برند مطرح کشور می توانیم تجارب خود را در اختیار مدیران و متقاضیان قرار دهیم. برای این منظور کافی است با مشاورین خبره ثبت ونک به شماره  02187790 تماس حاصل فرمائید.

در هر صورت در زمان انتخاب نام تجاری پیشنهادی متقاضی ابتدا این نام از سامانه ثبت نام تجاری استعلام شده تا مشابهتی با نام های ثبت شده قبلی نداشته باشد و همچنین نام پیشنهادی برای ثبت بایستی جز عناوین قابل ثبت باشد.

مرحله دوم آماده سازی مدارک برای ثبت نام تجاری

تصویر شناسنامه اشخاص حقیقی و حقوقی که توسط مراجع ذی صلاح برابر اصل شده باشد.

تصویر کارت بازرگانی اشخاص حقیقی و حقوقی در زمانی که نام تجاری مورد تقاضا به صورت لاتین باشد

تصویر مجوز فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی

تصویر روزنامه رسمی به همراه آخرین تغییرات

تصویر کارت شناسائی ملی مدیران و شرکای شرکت که دارای حق تائید و امضا می باشد.

تصویر شناسنامه مدیران و شرکای شرکت که دارای حق تائید و امضا می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در خصوص ثبت برند تجاری همینک با کارشناسان ما در ثبت ونک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی با بیش از 140 کارشناس متخصص در حوزه ثبت برند تجاری موسسه ونک بهره ببرید.

شماره مشاوره رایگان : 02187790

پیام در واتس اپ
مشاوره در واتس اپ
سلام.
چه کمکی میتونم بهتون کنم؟