ثبت ونک

تماس با موسسه حقوقی ثبت ونک

تلفن و دیگر راههای تماس با ثبت ونک

ما با شما هستیم تا بتوانید به بهترین شیوه ی ممکنه از امور شرکت داری و بازرگانی اگاهی کسب کرده و با اطلاعات کامل اقدام به انجام هر نوع خدماتی از جمله ثبت شرکت یا ثبت برند و همچنین خدمات مالیات و کد اقتصادی به همراه کارت بازرگانی و طرح صنعتی بپردازید.شما در موسسه ثبت شرکت ونک ابتدا با اگاهی کامل از هزینه ها و شرایط و مدارک لازم تصمیم گرفته یا هر زمان میتوانید با کارشناسان آنلاین ما و خطوط ما تماس گرفته تا مشاروه رایگان بگیرید. ما با سابقه 20 ساله در امور ثبتی به شما این اطمینان را میدهیم که هیچ چیزی برای ما غیر قابل ثبت نیست ما در تمامی مراحل کنارتان هستیم. برترین کارشناسان حقوقی را در بستری فناورانه برایتان گرداوری نموده ایم تا به سرعت به نیازهای مشتریان که بزرگترین دارایی های این موسسه هستند خدمت رسانی کنند.

برای اطلاع از ثبت شرکت و شرایط آن کلیک کنید. تلفن ثبت شرکت ونک 02187790 و 02188888822

راه های تماس با موسسه ثبت ونک

راههای تماس مختلف را به بهترین شیوه برایتان مهیا نموده ایم :

تماس تلفنی با موسسه ثبت ونک

برای پاسخ به هرگونه سوالات ثبتی و حقوقی  بیش از 100 کارشناس حقوقی ما با استفاده از یکصد خط روتاری 5 رقمی زیر از ساعت 9 لغایت 18 آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

شماره تماس ( 100 خط)  : 02187790 تلفن ثبت شرکت ونک

تماس به روش مشاوره آنلاین

6 کارشناس حقوقی ما از طریق سایت و با انتخاب تصویر کوچک شناور در قسمت پایین چپ صفحه نمایشتان خدمات مشاوره را برایتان انجام میدهند. ساعات پاسخگویی کارشناسان آنلاین موسسه حقوقی ثبت ونک از ساعت 9 صبح لغایت 23 است .

تماس به روش ایمیل

برای تماس به روش ایمیل میتوانید از ایمیل info@vanak.org  استفاده کنید  و یا در پایان همین صفحه قسمت ایمیل را پر کنید و حداکثر تا 24 ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده میشود.

تماس از طریق شبکه های اجتماعی :

آیتم های شبکه های اجتماعی در پایین ترین نقطه هر صفحه از سایت وجود دارد که از طریق آنها نیز میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیام در واتس اپ
مشاوره در واتس اپ
سلام.
چه کمکی میتونم بهتون کنم؟