ثبت ونک

هزینه ثبت شرکت در تهران در سال 1402

هزینه ثبت شرکت در تهران در سال 1402 چه مبلغ است و چه عواملی بر افزایش و کاهش قیمت ثبت شرکت تاثیر دارد؟
چگونه است که برخی موسسات حقوقی مبلغ ثبت شرکت را اندک و برخی بیشتر اعلام میدارند ؟
ساختار مبلغ هزینه های ثبت شرکت چگونه است؟
چه میزان واریز مبلغ برای اداره ثبت شرکت ها است و چه میزان حق الزحمه برای موسسه حقوقی است که به عنوان وکیل اقدام به ثبت شرکت می نماید؟
قیمت نهایی ثبت شرکت چه میزان است؟

نیاز به مشاوره در مورد ثبت شرکت دارید ؟ همین الان با شماره زیر تماس بگیرید

02187790

هزینه ثبت شرکت در تهران در سال 1402 چه مبلغ بوده  و قیمت حق الوکاله چه مقدار است؟

پرسش های فوق نیز یکی از پرتکرار ترین پرسش های متقاضیان ثبت شرکت می باشد و متاسفانه به دلیل عدم وجود شفافیت در مبلغ قیمت های ثبت شرکت ، بستری به وجود آمده که برخی افراد سود جو با اعلام  مبلغ های گزاف اقدام به سوء استفاده از متقاضیان ثبت شرکت می نمایند.

در این مقاله بر آن شدیم به دلیل اهمیت موضوع به شفافترین شکل ممکن هزینه ثبت شرکت در تهران را با ذکر جزییات اعلام نماییم تا علاوه بر جلوگیری از سو استفاده برخی افراد سود جو از ناآگاهی متقاضیان ثبت شرکت ، علت افزایش یا کاهش و یا تفاوت قیمت ها در مبلغ های ثبت شرکت را به علاقه مندان توضیح دهیم تا در کمال آسودگی بتوانند در انتخاب موسسه حقوقی مناسب اقدام نمایند.

در ابتدا لازم میدانم اعلام دارم در صورت وجود هرگونه ابهام میتوانید در حوزه مبلغ قیمت واریزی های ثبت شرکت با کارشناسان موسسه حقوقی ثبت ونک به شماره تماس 02187790 تماس گرفته و قیمت ثبت هر یک از انواع شرکت را به روز دریافت نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

هزینه ثبت شرکت

همانطور که در مقاله ” ثبت شرکت ” به آن اشاره نموده ام ، یکی از بهترین و برترین روش های شروع کسب و کار ثبت یکی از انواع شرکت ها بوده که می توانید از ابتدا با مشخص نمودن میزان تعهدات خود نسبت به شرکا و دیگر فعالین بازار یک شروع رویایی در کسب و کار داشته باشید و پایه اول و خشت نخست را درست و اصولی بردارید.

اکثر کارآفرینان در ابتدای شروع کسب و کار خود سعی در مدیریت میزان هزینه های خود داشته تا بتوانند منابع مالی محدود خود را به بهترین روش تخصیص دهند و دچار بحران های مالی آتی نگردند در این راستا سعی در کنترل مبلغ هزینه های اولیه ثبت شرکت و اطلاع از مقایسه قیمتی آن برای ایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از سوی دیگر عدم شفافیت در مبلغ واریزی های مربوطه به ثبت شرکت و ثبت برند و دیگر خدمات حقوقی باعث سردرگمی متقاضیان ثبت شرکت شده و آنها را با تاخیر در تصمیم گیری مواجه می سازد .

در این مقاله به تفکیک و از ابتدا به اعلام مبلغ و قیمت ثبت شرکت در تهران ، اصفهان و شیراز و مشهد و دیگر شهر های ایران در سال 1402 خواهیم پرداخت . پس تا آخر مقاله با ما همراه شوید.

ساختار مبلغ هزینه و قیمت ثبت شرکت در تهران و سایر شهرهای ایران چگونه است؟

در یک دید کلی و در ابتدا باید اعلام کنم که هزینه ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور دارای سه دسته هزینه های مشخص می باشد

  1. مبالغ واریزی به اداره ثبت شرکت
  2.  قیمت پرداختی بابت خدمات حق الوکاله وکیل ثبتی
  3. هزینه اجاره و یا خرید مکان شرکت که در مورد هزینه نوع سوم در این مقاله بحث نخواهد شد و فرض ما در این مقاله این است که متقاضی ثبت شرکت دارای یک مکان مناسب برای معرفی به اداره ثبت شرکت ها به عنوان آدرس شرکت می باشد.

در ادامه به تفکیک به هزینه های فوق و جزییات آن خواهیم پرداخت. در ابتدا به ساختار هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکت خواهیم پرداخت و سپس حق الزحمه موسسه ونک را برای ثبت انواع شرکت به تفضیل توضیح خواهیم داد.

مبلغ واریزی برای ثبت شرکت در زمان تعیین نام

همانگونه که در مقاله ثبت شرکت عنوان کردیم اولین اقدام برای ثبت انواع شرکت ها ، تعیین نام شرکت می باشد . در مرحله تعیین نام متقاضی ثبت شرکت بایستی 5 نام پیشنهادی خود را به صورت اولویت بندی شده در سامانه ثبت شرکت وارد نماید و برای یررسی این نام ها از سوی اداره ثبت شرکت بایستی مبلغ 4000 تومان ( چهار هزار تومان ) می باشد که با پرداخت این مبلغ عملیات تعیین نام شرکت ها شروع می شود.

هزینه پست مدارک به اداره ثبت

پس از اینکه تعیین نام شرکت نهایی گردید و مورد تائید اداره ثبت شرکت ها قرار گرفت بایستی با تکمیل اطلاعات خواسته شده در سامانه مراحل را دنبال نمود و در انتها با چاپ اساسنامه ، اظهارنامه و… بارکددار از سامانه بایستی تمامی صفحات آن توسط تمامی اعضا امضا گرددو اصل مدارک به اداره ثبت شرکت ها پست شود در این مرحله بایستی هزینه پست را متقاضی ثب شرکت پرداخت نماید . هزینه ارسال مدارک و پست آن به اداره ثبت شرکت ها در سال 1402 برابر با 35600 تومان ( سی و پنج هزار و ششصد هزار تومان ) می باشد.

هزینه ثبت شرکت بابت حق الدرج

پس از تعیین نام و تایید نام شرکت می بایست هزینه های مرتبط با حق الدرج شرکت در روزنامه های کثیرالانتشار را پرداخت نمود . هزینه حق الدرج به میزان لغات بکارگرفته شده و انتشار یافته در روزنامه های کثیر الانتشار و همچنین نوع روزنامه بستگی دارد . در میان روزنامه های کثیرالانتشار روزنامه ابرار دارای کمترین مبلغ حق الدرج می باشد . در سال 1402 هزینه حق الدرج با حداقل لغات در روزنامه کثیرالانتشار ابرار برابر با 250000 تومان می باشد.

مبلغ قیمت فیش واریزی ثبت شرکت بابت حق الثبت

پس از پرداخت هزینه های فوق حال می بایست به میزان سرمایه اولیه هر شرکت سرفصل هزینه ای با میزان ” درصدی از سرمایه اولیه شرکت ” با عنوان هزینه ” حق الثبت ”  به اداره ثبت شرکت ها واریز نمود.
قیمت فیش واریزی این هزینه ارتباط مستقیم با میزان سرمایه اولیه شرکت در شرف تاسیس دارد و هرچه میزان سرمایه شرکت در شرف تاسیس بالاتر اعلام گردد قیمت فیش حق الثبت بالاتر میگردد .
در سال 1041 قیمت و مبلغ حق الثبت شرکت ها با حداقل سرمایه برابر با 1200تومان ( هزار و دویست تومان ) می باشد.

مبلغ قیمت واریزی ثبت شرکت بابت آگهی در روزنامه رسمی

پس از نهایی شدن ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها و صدور آگهی تاسیس شرکت بایستی هزینه درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی را پرداخت نمایید .
لازم بذکر است روزنامه رسمی ، روزنامه قوه قضاییه بوده که با درج آگهی ثبت و تغییرات و … شرکت به صورت رسمی و قانونی ، ثبت و تغییرات شرکت به عموم اطلاع رسانی میگردد و زین پس شکلی رسمی به خود میگیرد.

هزینه روزنامه رسمی به میزان لغات و تعداد سطور هر آگهی بستگی دارد از اینرو حداقل میزان پرداختی متقاضیان ثبت و تغییرات شرکت در سال 1402 بابت هزینه روزنامه رسمی برابر با 250000 تومان ( دویست و پنجاه هزار تومان ) می باشد.

قیمت واریزی پلمپ دفاتر

پس از ثبت شرکت بایستی دفاتر قانونی شرکت تهیه و برای پلمپ به اداره ثبت شرکت ارسال گردد . از اینرو بایستی هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکت را نیز متقاضی ثبت شرکت پرداخت نماید . در سال 1402 هزینه پلمپ دفاتر مبلغ 115000 تومان می باشدکه متقاضی پس از ثبت شرکت و درزمان پلمپ دفاتر قانونی می بایست پرداخت نماید.

هزینه ثبت شرکت بابت حق الوکاله وکیل

اگر بای انجام مراحل فوق از وکیل استفاده نمایید بایستی حق الوکاله وکیل را نیز در هزینه های ثبت شرکت منظور نمایید .
موسسه حقوقی ثبت ونک در سال 1402 هزینه حق الوکاله وکیل را برای ثبت شرکت 300000 تومان ( سیصد هزار تومان ) در نظر گرفته است .
لازم به ذکر است این هزینه در موسسات حقوقی دیگر متفاوت بوده و کارشناسان موسسه ونک علاوه بر سرعت و دقت بالای در انجام امور سعی در ارائه خدماتی ارزان و ارزنده به مشتریان محترم موسسه دارند. برای ارتباط با کارشناسان موسسه ونک و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تماس 02187790 تماس حاصل فرمایید.

هزینه نیم در هزار برای ثبت شرکت مسئولیت محدود

در زمان ثبت شرکت مسئولیت محدود علاوه بر هزینه های فوق می بایست هزینه ای بابت نیم در هزار سرمایه را به اداره مالیات منطقه پرداخت نمایید . این هزینه فقط در زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود بایستی به میزان سرمایه ثبتی اخذ گردد و هرچه سرمایه شرکت با مسئولیت محدود بالاتر باشد بدیهیست که این هزینه نیز افزایش می یابد .

هزینه واریزی برای اتاق بازرگانی

واریزی برای اتاق بازرگانی در سال 1402 برابر با 250000 تومان تعیین گردیده که متقاضیان ثبت شرکت می بایست آنرا پرداخت نمایند.

در این مقاله سعی نمودیم تا هزینه های ثبت شرکت را به ساده ترین شکل خدمت متقاضیان محترم ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور توضیح دهیم و امید است توانسته باشیم به ابهامات و سوالات مخاطبان محترم پاسخی مناسب داده باشیم.

در صورت وجود هرگونه ابهام در زمینه هزینه ثبت شرکت میتوانید با مشاوران موسسه ونک به شماره 02187790 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند گردید. در خاتمه جدول هزینه ها را به صورت یکجا به حضورتان گزارش خواهم داد. و من ا.. التوفیق ( مهدی شعبانی )

هزینه های ثبت شرکت در موسسه حقوقی ونک به عنوان پیشرو این حوزه به شفاف ترین شکل حضور شما خواننده گرامی اعلام میگردد.

مبلغ های واریزی هزینه ثبت شرکت مرتبط با  واریزی ها به سازمانهای مربوطه

هزینه های عنوان شده در ذیل به عنوان حداقل مبلغ های واریزی به سازمانهای مربوطه است و بدیهیست بنا به موضوعات مختلف و سرمایه های مختلف شرکت در شرف تاسیس این قیمت ها اندکی متفاوت خواهند شد.

هزینه های قانونی ثبت شرکت در ایران

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص

پستی

حق الوکاله

حق الثبت

روزنامه رسمی

حق الدرج

پلمب دفاتر

واریزی
خدمات اتاق

پاکت پستی

980540

1500000

300000

6293620

الزام به پرداخت ندارد

2272650

ندارد

150000

4200000

9893620

الزام به پرداخت ندارد

4755350

بستگی به سرمایه

بستگی به موضوع دارد

حداقل 50 برگ

حداکثر 200 برگ

 

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود

پستی

حق الوکاله

حق الثبت

روزنامه رسمی

حق الدرج

پلمب دفاتر

واریزی
خدمات اتاق

پاکت پستی

980540

3500000

300000

5093620

3872500

2272650

2725000

150000

4200000

7493620

6272500

4755350

بستگی به سرمایه

بستگی به موضوع دارد

بستگی به موضوع دارد

 

 

ثبت ونک

لطفا ما را در اینستاگرام ثبت ونک دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتس اپ
مشاوره در واتس اپ
سلام.
چه کمکی میتونم بهتون کنم؟